Łańcuchy żłobowe

Poza pastwiskiem łańcuch gospodarczy przydaje się również w oborze, w której bydło powinno być uwiązane dla bezpieczeństwa. Służy do tego łańcuch żłobowy, o którego przeznaczeniu decyduje specjalna budowa. Jest to mocny łańcuch metalowy o trzech końcach połączonych ze sobą przy pomocy solidnej okrętki. Jest to konstrukcja, która pozwala zabezpieczyć zwierzę hodowlane tak, aby w żaden sposób nie zaszkodzić jego zdrowiu i nie krępować jego ruchów, a jednocześnie uniemożliwić mu opuszczenie przeznaczonego dla niego stanowiska.

Łańcuchy dla koni

W grupie łańcuchów żłobowych znajdują się również specjalne łańcuchy dla koni. To łańcuchy o lekkiej konstrukcji, używane w transporcie tych zwierząt i do uwięzi przy wyznaczonym dla nich stanowisku. Łańcuchy tego typu zaopatrzone są w karabińczyk, który łatwo mocuje się do zakładanego na szyję zwierzęcia kantara. Są stosunkowo krótkie, ponieważ muszą pozostać naprężone, aby koń się w nich nie zaplątał i przez to nie wyrządził sobie krzywdy. Jednocześnie ich długość jest wystarczająca, aby umożliwiają zwierzęciu swobodne poruszanie się w obrębie stanowiska.

Łańcuchy żłobowe

łańcuch żłobowy

Parametry techniczne
średnica drutu d [mm] długość łańcucha L [mm]
4 700
5
6
7
8

Łańcuchy dla koni

Parametry techniczne
średnica drutu d [mm] długość łańcucha L [mm]
5 1400
6 1400

 

mostostal-met24.pl

Firmowy sklep internetowy

Wyroby metalowe bezpośrednio od producenta.
Gwarancja jakości i świetnych cen.

Przejdź do sklepu

Interesuje Cię nasza oferta? Jesteś zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz, a przygotujemy Ci atrakcyjną ofertę.

Administratorem danych osobowych jest Mostostal-Met Sp. z o.o. szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

© 2024 Mostostal-Met Sp. z o.o, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners