Siatki herpatologiczne (na płazy)

Produkujemy m.in. tzw. siatki herpetologiczne, popularnie nazywane siatkami na płazy. Są to siatki techniczne o drobnych oczkach, montowane w celu ochrony drobnych zwierząt, które często giną na drogach szybkiego ruchu. Są to również naprowadzające siatki na płazy, które poniekąd mają wskazać drogę drobnej zwierzynie i nakierować ją na przygotowane dla niej kładki i przejścia. Jest to także skuteczna bariera osłaniająca drogowe przepusty.

Cechy siatek herpetologicznych naszej marki

Co do naszych siatek herpetologicznych, są to siatki o charakterystycznej, gęstej kratce. Zatrzymują się na niej zanieczyszczenia i osad płynący w rowach. Nie przedostanie się przez nią również drobna zwierzyna – gady, płazy oraz gryzonie, które nie mają prawa przecisnąć się przez małego rozmiaru oczka. Siatki na płazy mają też lekką i estetycznie wykonaną konstrukcję, odporną na warunki atmosferyczne. Siatki te nie blakną pod wpływem słońca i zachowują swoje właściwości techniczne, pomimo narażenia na działanie opadów, wód napływowych i niskich temperatur. Należą do grupy siatek technicznych nierdzewnych, wykonywanych z metalu zabezpieczonego przed korozją, co znacznie zwiększa ich żywotność. Zaletą tych siatek jest też prosty montaż, a później brak potrzeby konserwacji. Ponieważ nie są to drogie produkty, stanowią najlepsze i najbardziej opłacalne zabezpieczenie autostrad i przepustów drogowych.

mostostal-met24.pl

Firmowy sklep internetowy

Wyroby metalowe bezpośrednio od producenta.
Gwarancja jakości i świetnych cen.

Przejdź do sklepu

Interesuje Cię nasza oferta? Jesteś zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz, a przygotujemy Ci atrakcyjną ofertę.

Administratorem danych osobowych jest Mostostal-Met Sp. z o.o. szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

© 2024 Mostostal-Met Sp. z o.o, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners