Ogrodzenia panelowe, siatki i inne wyroby z drutu – o firmie

Mostostal-Met Sp. z o.o. w Biłgoraju istnieje od ponad pół wieku. Wyróżniają nas doświadczenie, rozbudowany park maszynowy oraz doskonała znajomość technologii, które są efektem wieloletniej działalności. Naszą specjalnością jest produkcja wyrobów z drutu oraz ich dystrybucja. Realizujemy ją m.in. za pośrednictwem hurtowni w Biłgoraju. Bogaty asortyment produktów obejmuje siatki ogrodzeniowe, leśne i siatki techniczne, łańcuchy pastwiskowe, żłobowe i inne dla rolnictwa, łańcuchy techniczne, a także ogrodzenia panelowe i kilka odmian drutu. Świadczymy również usługi malowania proszkowego. Działalnością firma nawiązuje do tradycji rzemiosł sitarskich, z których miasto Biłgoraj słynie już od XVII w.

Historia firmy Mostostal-Met

Historia firmy Mostostal-Met rozpoczyna się 1 kwietnia 1963 roku. Powstały wówczas Zakłady Przemysłu Metalowego "Polmetal" w Biłgoraju, które zapoczątkowały produkcję obecnego asortymentu. Po prawie trzech dekadach, w efekcie zmian ustrojowych i gospodarczych w Polsce, przedsiębiorstwo zostało sprywatyzowane. W 1992 roku nowym właścicielem „Polmetalu” został "Mostostal-Export" S.A. w Warszawie, który kontynuował produkcję asortymentu z drutu. Kolejna zmiana w organizacji miała miejsce w lipcu 2003 roku. Właścicielem Mostostal-Met Sp. z o.o. został wówczas (i jest nim do dzisiaj) Pan Jan Kapka – właściciel Zakładu Produkcyjno-Handlowego "Jan".

Fakt, iż firmy prowadzą działalność o zbliżonym profilu, jak również połączenie doświadczeń pomyślnie rokują na dalszy rozwój Mostostal-Met Sp. z o.o. Stwarzają też możliwość jeszcze lepszej analizy potrzeb Klientów krajowych i zagranicznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mostostal-Met Sp. z o.o. oraz do kontaktu z nami.

Mostostal-Met
Mostostal-Met