Siatki zgrzewane

Siatki zgrzewane powstają przez połączenie wertykalnie i horyzontalnie ułożonych drutów. Ich spajanie jest wykonywane na gorąco, dzięki czemu powstają trwałe, nierozerwalne połączenia. Taka konstrukcja jest nie tylko stabilna, ale i nie zmienia swojego kształtu. Jest również płaska z uwagi na to, że na skrzyżowaniach druty nie są zaplatane i nie tworzą węzłów. Siatki zgrzewane w naszej ofercie są produkowane z drutu gołego. Na życzenie zamawiającego produkujemy również takie elementy zbrojeniowe z drutu ocynkowanego lub gołego ocynkowanego ogniowo.

W przeciwieństwie do mat zgrzewanych produkty z tej kategorii są dostępne w szerokim wyborze wariantów. Wykonujemy je z drutu o różnej średnicy oraz w wielu rozmiarach oczek. Oferujemy siatki zgrzewane w arkuszach oraz w roli, dzięki czemu można dostosować potrzebną długość do miejsca wykonywania zbrojenia. Wszystkie produkty z oferty spełniają normy techniczne. Wysoka jakość surowca sprawia, że są one niezawodne w zbrojeniu konstrukcji betonowych.

Parametry techniczne

siatka zgrzewana

średnica drutu 2,0 - 8,0 mm
wymiary oczek 30 - 200 mm
szerokość siatki do 1300 mm

mostostal-met24.pl

Firmowy sklep internetowy

Wyroby metalowe bezpośrednio od producenta.
Gwarancja jakości i świetnych cen.

Przejdź do sklepu

Interesuje Cię nasza oferta? Jesteś zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz, a przygotujemy Ci atrakcyjną ofertę.

Administratorem danych osobowych jest Mostostal-Met Sp. z o.o. szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

© 2024 Mostostal-Met Sp. z o.o, Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners